photo1
Makinë shpimi me armë CNC

Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Makinë shpimi me armë të vetme/dyshe/katër bosht

Gama e shpimit të vrimave:1mm-40mm

Thellësia e shpimit të vrimës:deri në 4000 mm

Sistemi automatik i ngarkimit dhe ngarkimit është i disponueshëm

Aplikacion:Instrument mjekësor, automobil, hapësirë ​​ajrore, myk dhe die, pajisje hidraulike, ushtarake, etj

photo2
Makinë shpimi me armë me tre boshte

Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Kontrolli CNC:Aksi X, Y, Z kontrollohet me CNC

Shpimi i ngurtë:3mm-100mm (BTA dhe sistemi i kombinuar i shpimit me armë)

Thellësia e shpimit të vrimës:deri në 3000 mm

Sistemi i punës së makinës:Tabela e punës e indeksueshme e shpimit me armë dhe shpimit BTA është opsionale

Aplikacion:Ka funksionin e shpimit të vrimës së drejtë, vrimës së pjerrët, vrimës së verbër dhe vrimës së hapit.

Përdoret gjerësisht në industrinë e automobilave, motoçikletave, industrinë e mykut, industrinë ushtarake, industrinë e hapësirës ajrore, trupin e valvulave hidraulike, boshtin e ingranazheve dhe pjesë të tjera të përpunimit të vrimave të vogla të thella.

photo03
Makinë për shpimin dhe shpimin e vrimave të thella BTA

Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Shpimi i ngurtë:20mm-150mm

Kundër mërzitje/djegie:20mm-800mm

Trapanimi i vrimave:50mm-800mm

Kjo makinë është një makinë speciale për përpunimin e pjesëve cilindrike të vrimave të thella, e cila është e përshtatshme për shpimin dhe mërzitjen e pjesëve të vrimave të thella cilindrike.Gjatë shpimit, adoptohet modaliteti BTA, domethënë, furnizuesi i vajit furnizon vajin dhe prerja shkarkohet nga pjesa e brendshme e tubit të shpimit në kovën e heqjes së çipave në pjesën e pasme të shtratit përmes zonës së prerjes.Kur mërzitet, vaji ushqehet në fund të shiritit të mërzitshëm dhe çipi shkarkohet në kovën e heqjes së çipave në krye të makinës përmes zonës së prerjes.

photo04
Stërvitje me armë dhe stërvitje BTA

Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Stërvitje me armë të indeksueshme:11.5mm-50mm

Stërvitje me armë të brumosur:3 mm - 45 mm

Stërvitje me armë me karabit të ngurtë:1 mm deri në 12 mm

Stërvitjet BTA:17mm-160mm

PËR NE

Përparim

 • Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd

PREZANTIMI

Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd. është themeluar në vitin 2017, me qendër në Dezhou, Shandong, Kinë.Është një kompani motër e Dezhou Drillstar Cutting Tool Co., Ltd. (www.drillstarcuttingtool.com).Deshen është një kompani profesionale e angazhuar në shitjen, prodhimin dhe shërbimet teknike të makinerive të shpimit të vrimave të thella, veglave dhe aksesorëve për shpimin e vrimave të thella, si dhe shërbimin e përpunimit me precizion të lartë.

Me seli në qytetin Dezhou, Provinca Shandong, zona e shërbimit mbulon Kinën dhe Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Evropën dhe rajone të tjera.Produktet përdoren gjerësisht në hapësirën ajrore, energjinë bërthamore, energjinë e erës, prodhimin e makinerive, prodhimin e automobilave, pajisjet mjekësore, ndërtimin e lokomotivave, industrinë e mykut, industrinë e qymyrit dhe naftës, ushtrinë etj.Kompania merr kërkesën e klientit si qëllim dhe "shërbimin e ndershëm, inovacionin shkencor dhe teknologjik" si parim të ndërmarrjes;Teknologjia e klasit të parë, cilësia e produkteve të klasit të parë dhe shërbimi i klasit të parë janë angazhimi dhe ndjekja e përjetshme e Deshen.

produkteve

Inovacioni

 • Factory Selling China Indexable Gun Drill for Hole Making Insert Gun Drill Processing

  Fabrika që shet në Kinë ...

  Ne kënaqemi me një popullaritet jashtëzakonisht të mirë në mesin e klientëve tanë për produktin tonë fantastik me cilësi të lartë, kosto konkurruese si dhe shërbimin ideal për Stërvitjen e Indeksueshme të Armëve në Kinë për Shitjen e Fabrikave për Përpunimin e Stërvitjes së Futjes së Armëve me Vrima, Ne tani kemi certifikimin ISO 9001 dhe të kualifikuar këtë produkt. mbi 16 vjet eksperiencë në prodhim dhe dizajn, kështu që produktet dhe zgjidhjet tona u shfaqën me cilësi të lartë ideale dhe vlerë agresive.Mirë se vini bashkëpunimin me ne!Ne kënaqemi me shumë...

 • Rapid Delivery for China Deep Drilling Unit, Deep Drilling Mc, Gundrilling

  Dorëzimi i shpejtë për Chi...

  Objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyeshëm i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit na mundëson të garantojmë kënaqësinë totale të klientit për dorëzimin e shpejtë për njësinë e shpimit të thellë në Kinë, Deep Drilling Mc, Gundrilling, Disponueshmëria e vazhdueshme e produkteve të klasës së lartë në kombinim me tonë të shkëlqyer para- dhe shërbimi pas shitjes siguron konkurrencë të fortë në një treg gjithnjë e më të globalizuar.Objektet tona të pajisura mirë dhe kontrolli i shkëlqyer i cilësisë në të gjitha fazat e prodhimit...

 • normal carbide single flute inner coolant Gun drills

  karabit normal i vetëm ...

 • Imported gun bit and tool rod tungsten carbide gundrill tool brazed gundrill

  Gjuajtja e armës së importuar dhe t...

 • Single flute inner coolant brazed carbide gun drills

  Fyelli i brendshëm me një flaut...

LAJME

Shërbimi së pari

 • Prodhuesi më i mirë i mjeteve të makinerisë së stërvitjes me armë në Kinë

  Lloji i produkteve: TK2125A CNC MAKINË E HONIMIT TË THELLËSVE ME EFIÇENCË TË LARTË përdoret për të bërë pjesë të vrimave të thella, mekanizmi i ushqyerjes miraton raft me pjerrësi të dyfishtë me veti të ngurtësisë së lartë dhe gamë të gjerë përpunimi.Funksioni kryesor i tij përfshin shpimin, shpimin (mund të hapni vrima qorre) dhe rrotullimin.Pas...

 • Stërvitja më e mirë me armë e indeksueshme e prodhuar në Kinë

  Fabrika profesionale prodhon stërvitje me armë të indeksueshme D11.02-50.02mm, përdorni futjen dhe jastëkun Iskar, garanton cilësinë, gjithashtu përdorimin e stërvitjes me armë në industritë e prerjes së metaleve duke përfshirë automobilat, aeroplanët dhe hapësirën ajrore, ndërtimtarinë, mjekësinë, mykun dhe veglat, hidraulikë, pneumatikë ...