Контактирајте не

Адреса

Парк за помошни индустрии, Пат на Даксу, Дежоу,

Провинција Шандонг, Кина, CN253034

Контакт

Мобилен и Wechat и Whatsapp:

8613869206100

Канцелариски телефон: 865348975518

Часови

Понеделник-петок: од 8 до 18 часот

Сакате да работите со нас?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја